Galantní pár - stojánek na hodinky
porcelán, pestře malovaný a zlacený, obdélná základna, stojící kavalír s dámou, v zadní části sloupek se stojánkem na kapesní hodinky, Chodov, vtlačená značka, 3. čtvrtina 19. století, výška 30 cm, lehce restaurovaná základna (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |